wtorek, 31 grudnia 2013

Ostatni post tego roku

W tym roku nie było ich wiele.. cóż takie okoliczności lub jak kto woli ŻYCIE.. Osobiście, ogromnie się cieszę, że ten rok już się kończy. Rok 2013 był moim najgorszym i mam nadzieję, że kończąc się zakończy pasmo nieszczęść..
Mam również nadzieję, że w przyszłym roku przynajmniej raz w tygodniu zamieszczę wpis- już widzę uśmiechy na Waszych twarzach mówiące, ze nie dam rady... :)

Sylwestra spędzamy spokojnie, ze znajomymi, z dziećmi, ale postanowiłam, że coś nowego sobie zrobię. Sukienki uszyć nie zdążyłam, chusta dalej na drutach, ale  postały kolczyki - moje trzecie techniką haftu sutasz. Może gdyby nie pośpiech i brak czasu  - robiłam je rano - to może byłyby równiejsze i takie okazałe jak sobie wymarzyłam..
Są jakie są, mnie zadowalają a kiedy mam je w uszach nie widać niedoskonałości..

Te, o których myślałam powstaną już w przyszłym roku :) Czyli całkiem nie długo :) Zamierzam doskonalić swoje palce w szyciu tych cienkich, ruchliwych sznureczków, a co za tym idzie doskonalić swoją cierpliwość!!!Kończąc chciałabym Wam życzyć udanego Sylwestra, wspaniałej zabawy do białego rana a jutro spokoju byście mogli się wyspać  :)  W Nowym Roku, całym roku życzę Wam zdrowia, miłości i szczęścia!! Wszystkim Twórczyniom i Twórcom życzę wspaniałych pomysłów i ich realizacji!!
Dziękuję za Wasze słowa,  te w postaci komentarzy i te w mailach i te wypowiedziane osobiście, za słowa uznania, słowa krytyki i za Waszą  pomoc!!!

Pozdrawiam Kasia

3 komentarze:

  1. wszystkiego na...j w Nowym Roku

    OdpowiedzUsuń
  2. Niech nadchodzący Nowy 2014 będzie dla Ciebie Kasiu rokiem miłości , mocy i realizacji marzeń , tego wszystkiego z całego serca życzę ……..Ewa

    OdpowiedzUsuń
  3. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !!!!!!! Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)