piątek, 6 maja 2011

Szydełkowe obrusy do kościoła

Dawno mnie tu nie było, choć wasze stronki podglądałam w przerwie między zmianą szydełka;) i pakowaniem się  z jednej podróży w drugą.. Nie myślcie, że próżnowałam- przez ten czas powstało wiele nowej biżu i postaram się systematycznie ją pokazywać:)

Jutro wystawiam swoje dziergotki na targach. Pierwszy raz biorę udział w takiej imprezie i trochę się denerwuję. Szczególnie dlatego, że nie mam wiele prac.. ale będzie dobrze. Cała noc przede mną.;) Ważne jest to, że dowiem się czy to co robię spodoba się również i tu, pobędę trochę między ludźmi i - uświadomiłam sobie to teraz-  będzie to pierwszy cały dzień bez mojej córeczki, która ma już 3 lata!!!

Chcę Wam pokazać zdjęcia, małego,urokliwego kościoła, który znajduje się w Barzowicach. A właściwie to obrusy, które są jego wielką ozdobą. Wykonane są na szydełku. Nie piszę, kto zrobił te obrusy, bo nie wiem czy ta osoba się zgodzi, ale robiła je sama jedna! Fotki nie są najlepsze, bo trochę się spieszyłam, ale myślę, że Wam się spodobają.Pozdrawiam serdecznie i obiecuję, że jak tylko się ze wszystkim ogarnię to odpiszę:)

P.S. Biżuteria ślubna odniosła wielki sukces!! no a ja urosłam kilka cm;)

3 komentarze:

 1. Wspaniałe obrusy a Kościółek pełen należnego klimatu i zarazem uroku. Biżuterię koniecznie pokaż, bo to zawsze cieszy oko i serce kobiece :) A jutro życzę powodzenia, bo że się spodoba wątpliwości nie mam!!!!!
  Buziole :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ się stęskniłam za kolejnym wpisem! Nawet nie podejrzewałabym, że możesz próżnować i nie mogę się doczekać, by zobaczyć efekt tego "próżniactwa". Trzymam kciuki za powodzenie na targach. Córeczka przeżyje, gorzej pewnie z mamusią (znam z doświadczenia). A ślubna musiała być hitem! No a obrusy robią wrażenie. Ta pani, która je robiła musi być dumna, że zdobią kościółek. Bardzo pasują do wnętrza. Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kościółek urokliwy, a te obrusy ... cudne :).

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)